- субота, 25 квітня 2026 р.
- Повідомлення і оголошення
23–24 квітня викладачі кафедри економічної географії та екологічного менеджменту Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича долучилися до Національного туристичного форуму в м. Кам’янець-Подільський.
Зокрема, участь у заході взяли доценти кафедри економічної географії та екологічного менеджменту Валентина ПІДГІРНА, Ольга ДАНІДЛОВА, Ганна ЄРЕМІЯ. Програма форуму була насиченою та практикоорієнтованою: участь у панельних дискусіях, робота в межах ДАРТу, професійні обговорення з фахівцями галузі.
Особливу цінність цей досвід має для освітньої програми «Менеджмент туристичної індустрії», адже дозволяє інтегрувати сучасні управлінські підходи, кейси та інструменти прийняття рішень у сфері туризму безпосередньо в навчальний процес.
Це не лише обмін ідеями, а й формування актуального управлінського бачення: як ефективно розвивати туристичні дестинації, управляти проєктами, впроваджувати інновації та реагувати на виклики галузі.
Результат - нові професійні контакти, практичні кейси та чітке розуміння того, як готувати сучасних менеджерів туристичної індустрії, здатних діяти стратегічно, гнучко й результативно ✨


